טבעות חצי נישואין הפכו להיות לבחירה פופולארית מאוד בקרב גברים המחפשים אפשרות מעט שונה. הסיבה שבחרו לטבעת הזו את השם הספציפי הזה היא בשל הנראות שלה. בחלק העליון הטבעת נראית כמו טבעת אירוסין סטנדרטית עם יהלומים ועיטורים, בחלק התחתון הטבעת נראית כמו טבעת נישואין חלקה לגמרי. השילוב הזה הפך את הטבעת הזו לפופולארית, ורלוונטית עבור גברים המחפשים חידושים מעניינים.

מה הן טבעות חצי נישואין?

כפי שאמרנו טבעות חצי נישואין הן שילוב של טבעת נישואין יחד עם טבעת אירוסין. יש כאלה שבוחרים את הטבעת הזו כטבעת האירוסין שלהם, אחרים רוכשים אותה כטבעת שלישית. כלומר חוץ מטבעת הנישואין והאירוסין, תהיה טבעת נוספת אותה האישה תוכל לענוד. העיצוב של טבעות חצי נישואין אינו אחיד, וניתן להתאימו בהתאם להעדפה אישית. יש כאלה שמחפשים אחר טבעות מהודרות עם יהלומים רבים, אחרים יבחרו באפשרות צנועה יותר.

במה שונות טבעות חצי נישואין מטבעות נישואין?

חשוב להבין את ההבדלים העיקריים בין טבעות חצי נישואין לטבעות נישואין סטנדרטיות. אחרי ששמים את ההבדלים המהותיים על השולחן, כל אחד יכול לעשות את הבחירה הנכונה עבורו. נציין כי טבעות חצי נישואין לא נועדו להחליף את טבעות הנישואין, אך הן עשויות להגיע בתחליף לטבעות אירוסין.

חוקי היהדות קובעים כי טבעות נישואין חייבות להיות טבעות כשרות, כאלה העומדות בחוקי היהדות. טבעת נישואין כשרה היא טבעת נישואין חלקה לגמרי בלי יהלומים או עיטורים מיוחדים. מה שהופך אותה להיות יחסית בנאלית ומשעממת, בהשוואה לטבעות אירוסין משובצות יהלומים

מה שמבדיל בין טבעות חצי נישואין לטבעות נישואין זה שטבעת חצי נישואין תהיה משובצת יהלומים. החצי התחתון של הטבעת יהיה חלק וזהה לטבעת הנישואין הרגילה. בו בזמן החלק העליון בו כולם מבחינים יהיה מרשים ויפה, וכל אישה יכולה לבחור את היהלומים הרצויים.

החוקים וההגבלות התקפים לגבי טבעת נישואין הניתנת בחופה אינם תקפים במקרה הזה. כך שאישה שאינה מעוניינת לענוד את טבעת הנישואין הפשוטה, יכולה לשנותה באופן הזה. הטבעת הסטנדרטית תהפוך להיות לטבעת מיוחדת עם עיטורים ויהלומים בהתאמה אישית.

מתי קונים טבעות חצי נישואין?

חשוב להדגיש כי רכישת טבעת חצי נישואין היא רשות, ולא מוגדרת כחובה עבור חתנים. מכיוון שהטבעת אמורה להיות תואמת לטבעת הנישואין, יש כאלה שרוכשים אותן יחד. טבעת הנישואין תהיה הטבעת המוענקת בחופה, וטבעת חצי נישואין תהיה הטבעת אותה האישה עונדת. כך היא תוכל להיזכר ברגע המיוחד על ידי התבוננות בטבעת הנמצאת על אחת מאצבעותיה. כמובן שחתנים שאינם זוכרים לרכוש טבעת חצי נישואין טרם החופה, יכולים לעשות זאת מיד לאחר מכן. כל מה שנדרש מהחתן לעשות זה להגיע לחנות עם טבעת הנישואין שהוענקה לכלה בחופה. כך יהיה אפשר להתאים את טבעת חצי נישואין לטבעת הנישואין, והרווח יהיה מעל ומעבר למצופה.

טבעות חצי נישואין

איך בוחרים טבעת חצי נישואין?

  • התאמה לטבעת הנישואין – היופי של טבעת חצי נישואין בא לידיי ביטוי בכך שהיא משלימה את טבעת הנישואין. לכן הטבעות חייבות להיות תואמות בעיצוב שלהן, רק שטבעות חצי נישואין יהיו מהודרות ביהלומים ועיטורים. זה מה שאמור לעשות את ההבדל בין שתי הטבעות, ולגרום לכלה להעדיף את הטבעת המרשימה יותר.
  • איכות גבוהה ועמידות ממושכת – בעוד טבעת נישואין ככל הנראה תישמר במגירה, את טבעת חצי נישואין תעדיף האישה לענוד על האצבע. זוהי הסיבה שבגינה אין מקום להנחות או להתפשרויות בהקשר של האיכות. חשוב לבחור בטבעת איכותית ועמידה, כזאת שלא תגרום לכם לבקר בחנות על בסיס קבוע. על סמך תעודות ומסמכים תוכלו לגבות את איכות הטבעת.
  • התאמה אישית לאישה – כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות חצי נישואין. עליך לוודא כי אתה בוחר בטבעת שתתאים בצורה מושלמת להעדפה האישית של בת הזוג. על סמך הטבעות שבת הזוג עונדת על בסיס קבוע, תוכל לעשות את ההתאמה הנדרשת. כך לא תהיה סיבה שהיא תתאכזב כאשר תראה לראשונה את הטבעת המיוחדת.
  • עלות הטבעת אל מול התקציב – מכיוון שטבעת חצי נישואין תהיה מעוטרת יהלומים, המחיר שלה יהיה גבוה לעומת טבעת נישואין קלאסית. עליך להבין מהו התקציב העומד לרשותך, וכמה תהיה מוכן לשלם על טבעת מסוג זה. לרוב היא מגיעה יחד עם טבעת אירוסין, ולפיכך ההוצאות עשויות להרקיע שחקים. על סמך התקציב ניתן יהיה להוריד מהפרק כל מיני טבעות שאינן תואמות אותו.

רכישת טבעת חצי נישואין בעיצוב אישי

הגעת למסקנה כי אתה חייב להפתיע את בת הזוג עם טבעת חצי נישואין? בחירת טבעות חצי נישואין חשובה לא פחות מבחירת טבעות אירוסין או נישואין. לכן חובה לבחור את החנות הנכונה ממנה תבצע את הרכישה. אם אתה רוצה ללכת על בטוח, זה הזמן לרכוש את הטבעת מחנות התכשיטים ג'ול מי. החנות הינה ותיקה מאוד בתחום, ובזכות המקצועיות הרבה ישנן מאות ביקורות של לקוחות מרוצים. החנות מעמידה לרשות לקוחותיה אולם תצוגה מרשים, כך שניתן לבוא להתרשם ולבחור את הטבעת המושלמת. 

נהיה בקשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Open Chat
לצ'ט עם יועצי חתונות ואירועים
לצ’ט עם נציג
דילוג לתוכן